MOBİL UYGULAMA

Kendi Uygulamanız ile Mobil Dünyasının gözdesi olun.

Android Ve IOS Mobil Uygulama Yapma

Akıllı telefonların hayatımızda gittikçe daha geniş bir alan kaplaması düşünülürse, yazılımlar artık mobil uygulama yapma konusunda daha da fazla emek harcıyor.

Hemen herkesin bir tane akılı telefonu olduğu gerçek. Bu akıllı telefonda kullanılan aplikasyonlar bazen hayati öneme sahip olabiliyor. Özellikle kurumsal firmalar başarı grafiklerini yükseltmek için mobil uygulamalar kullanmaya başlamış durumdalar.

Firmaya özel olarak üretilen bu uygular, ürün ve hizmetlere ulaşımda çok daha hızlı olunmasını sağlıyor. Bu da işletmelere ticari katkı ve kâr marjı olarak geri dönüyor.

Bir Ürün veya Hizmetiniz için size özel Mobil Uygulama için lütfen İletişime geçiniz

Mobil Uygulama Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

mobil uygulamaFirmaya özel olan bir mobil uygulama geliştirme, çok daha geniş kitlelere ulaşma anlamına geldiğinden potansiyel tüm kullanıcılara bu sayede ulaşılabilir. Müşterilerin ürün ve hizmet yorumları ile birbirleri ile etkileşime geçtikleri de düşünüldüğünde, geliştirilen mobil uygulamanın kullanıcı dostu bir yapıya sahip olması gerekliliği ortaya çıkmaktadır.

Mobil uygulamanın diğer bir avantajı ise indirim ve kampanya fırsatlarının geniş kitlelere çok daha hızlı ulaştırılmasıdır. Bilindiği üzere, mobil uygulamaların anlık bildirim gönderebilme özelliği vardır. Bu da uygulamanızı kullanan kişilere direkt olarak ulaşma ve kampanyalarınızdan haberdar edebilme şansı tanır. Bunun dışında firmaya ait sosyal medya hesapları yine mobil uygulama içerisine entegre edilebildiğinden, her yerden kullanılabilme şansı çok daha artacaktır.

Özellikle e-ticaret yapan web sitelerinin sektörde lider konuma gelebilmeleri için mobil yazılım avantajlarını sonuna dek kullanmaları tavsiye edilir.

Android Uygulama Yapma

İşletmenize ait Android uygulama geliştirme için bir takım programlara ihtiyacınız olacaktır. Tabii bu programları bilmek için en az temel seviyede yazılım bilgisine sahip olmak gerekir. Yani XML ve JAVA dilleri hakkında teknik bir birikiminiz varsa, mobil uygulama yaparken işiniz nispeten daha kolay olacaktır.

Android işletim sistemlerin cihazların sayısının fazla olması ve kullanıcılar arasında yaygınlaşması Android uygulamaların önemini artırmaktadır. Günümüzde Android işletim sistemine sahip Huawei, Samsung, HTC, Xiaomi gibi akıllı telefon ve tabletlerin yaygınlaşması Android uygulamaların kurumlar ve şirketler açısından önemini büyük oranda artırdı.

Önümüzdeki yıllarda daha da çoğalacak olan mobil yazılım platformalarında yer alan firmaların adaptasyonları bulunabilirlikleri, prestijleri açısından tam bir gereklilik haline geleceğine hiç kuşku yok.

IOS Uygulama Yapma

Günümüzde Akıllı Telefon olarak adlandırdığımız yeni nesil mobil cihazların başında gelen iPhone’un hayli yaygınlaşması iPhone uygulamaların kurumlar ve şirketler açısından önemini büyük oranda artırdı.

Iphone uygulamaları müşterilenize hızlı erişim imkanı sunması , kullanım kolaylığı ve rahat kullanıcı deneyimi sayesinde açısından müşterilerinizle daha iyi ilişkiler kurmanızı sağlamakla birlikte,marka bilinirliğinizi ve prestijinizin artmasını sağlayacaktır.

DİJİ CLİCK

Ekip üyelerimiz Pazarlama, Bilişim, Online İş ve Dijital işlerin çeşitli alanlarında sadece çok fazla bilgi ve beceriye sahip olmakla kalmıyorlar, aynı zamanda bu süre zarfında çok fazla deneyim kazandılar.

ADRES

Barbaros Mah, Ataşehir / İSTANBUL

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

  • Pazartesi-Cuma:08:30-18:00
  • Cumartesi: 08:30-13:15
  • Pazar:Kapalı

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON: 0538 200 82 85

E-MAİL: marketing@dijiclick.com