SEO DANIŞMANLIĞI

İşinizi daha iyi bir konuma
getirmek için müşterilerinizi arttırın.

Dijiclick Arama Motoru Optimizasyonu ve Seo Danışmanlığı ile hizmetinizdeyiz.​

Seo danışmanlık hizmetimizden faydalanarak web sitenize ve dolayısıyla işinize değer katacağınızdan emin olabilirsiniz, Seo’nun gücüne ve vereceğimiz hizmetin kalitesine güvenin.

SEO danışmanlığı, herhangi bir web sitesinin arama motoru optimizasyonu boyunca yakından takip edilmesi, arama sonuçlarında üst sıralara yerleştirilmesi ve sürecin yönetilmesi konusundaki her türlü hareketin izlenmesidir.

Kurumsal Seo Hizmeti

Dijital dünyanın en hızlı büyüyen sektörlerinden biri olan SEO danışmanlığı, internet üzerinden ticaret artmaya devam ettikçe önemini koruyacak bir alandır. Günümüzde hem yatırımcılar, hem de girişimciler internet pazarından daha da faydalanır hale gelmeye başlamışlardır. Bu nedenle ürün ve/veya hizmetlerin Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında daha fazla görülmesi gelirlerin artırılmasını da sağlayacaktır. Bu nedenle büyük girişimlerden alt sıralara kadar bir çok web sitesi organik trafik almak için bu danışmanlık hizmetinden ciddi bir alım yapmaktadırlar.

AYLIK DANIŞMANLIĞI

Aylık olarak danışmanlık hizmeti verilirken, web sitesinin düzenli bir periyotta çalışmaları sürdürülür. Sitenin sektör içerisindeki durumu, rakip web sitelerinin analizi ve diğer tüm durumlar değerlendirildikten sonra çıkan sonuçlar her ay sonu raporlanır ve aylık bazda sitenin durumu değerlendirilir. Verim/çalışma analizi yapılarak ay sonunda, bir sonraki ay için yapılacak olan çalışmalar, plan ve taktikler tespit edilir.

HEDEF ODAKLI

Web sitesinin sahibinin istediği somut hedefleri gerçekleştirebilmek için gerekli tüm çalışmalar ve uzun vadeli süreçte yapılacaklar planlanır. Burada tespit edilmesi gereken 3 önemli faktör vardır. Bunlar:
Web sitesinin çalışma öncesindeki durumu,
Site sahibinin istediği somut hedef(ler),
Rekabet seviyesi.

BAŞARILI OLMA STRATEJİSİ

Dijiclick tarafından verilen danışmanlık hizmetimiz, SEO konusundaki sorularınızı cevaplayabilecek ve size yol gösterecek uzman bir ekip tarafından yönetilmektedir. Her an tüm sorularınız için deneyimli bir SEO danışmanına erişebilirsiniz. Ayrıca çalışmalar daima sizin bilginizde devam eder. Arama sonuçlarındaki algoritma değişiklikleri, sektördeki yeni trendler ve diğer fırsatlara dair uyarılar, rakip analizi sonucu ortaya çıkan rekabetçi stratejiler konusunda daima bilgilendirilirsiniz. Eğer web sitenizin başarıya ulaşmasını ve hizmet ya da ürününüzün sektörde tanınması ile getir elde etmek istiyorsanız, öncelikle web sitenizi yeterli hale getirmeli, bunun için de profesyonel anlamda SEO danışmanlığı almanız tavsiye edilir.

DİJİ CLİCK

Ekip üyelerimiz Pazarlama, Bilişim, Online İş ve Dijital işlerin çeşitli alanlarında sadece çok fazla bilgi ve beceriye sahip olmakla kalmıyorlar, aynı zamanda bu süre zarfında çok fazla deneyim kazandılar.

ADRES

Barbaros Mah, Ataşehir / İSTANBUL

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

  • Pazartesi-Cuma:08:30-18:00
  • Cumartesi: 08:30-13:15
  • Pazar:Kapalı

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON: 0538 200 82 85

E-MAİL: marketing@dijiclick.com