WEB YAZILIM HİZMETİ

İşinizi daha iyi bir konuma getirmek için müşterilerinizi arttırın.

İçerik ve tasarımın uyum sağladığı kullanıcı dostu, seo uyumlu web yazılım hizmetimizden mutlaka yararlanın.

Ekibimiz Web yazılımları konusunda bilgi birikimlerini kullanarak sizin isteklerinize en uygun şekilde bir web sitesini ortaya koymak için burada hazır.

”Dijital dünyada hedefinize olan yolculuk tek bir adımla başlar.”

Web Yazılımı Nedir?

web yazılım

Web yazılımı, sitenizde olmasını istediğiniz tüm eklentilerin kurulması ve kontrollerinin yapılarak bir arada yer alması demektir. Kişilerin en merak ettiği

konuların başında gelen web sitelerinin nasıl yapıldığı ve kurgulandığı sorularının hepsiz web yazılım konusuna dahildir. Ancak burada genel görünüm, kullanıcıların görebildikleri ile göremedikleri kısım olarak ikiye ayrılmaktadır.

Kişilerin göremediği alanlar web yazılım ile yapılan ve adeta sitenin beyni olarak geçen kısımlardır. Görülebilen alanlar (user interface) ise sitenin logosu, görselleri, içerik metinleri ve genel hatlarla tasarımıdır. Bu iki faktörün tümü kişilerin o web sitesini daha rahat kullanmaları için tasarlanmıştır. Tabii ki sosyal medya platformlarında, e-ticaret sitelerinde ve bankacılık işlemlerinde güvenli ve sorunsuz bir dolaşım için kullanıcıların bilgi güvenlikleri de bu alanda oldukça önem taşır.

Web Yazılım Çeşitleri Nelerdir?

Genel olarak kullanımı ve kurulumu en kolay olan web yazılım çeşidi HTML’dir. Web sitesi sahibi HTML sayesinde kullanıcıların neyi nerede görebileceğini dilediği gibi belirler ve kişinin site üzerinde herhangi bir işlem yapabilme durumunu kısıtlar. HTML yazılımı ise görsel, video ve içerik sahibi sayfalar internet tarayıcısı tarafından kolayca algılanır ve kullanıcı ekranında ilgili sayfa görüntülenir.

Diğer aşamada ise HTML yazılı ile temeli kurulan web siteleri .Net, PHP, ASP, Flash ve Java Script gibi yazılım çeşitleri ile farklı özelliklere sahip olabilirler. Örneğin, kullanıcılardan herhangi bir konuda görüş ve öneri isteyen site sahipleri ilgili yazılım dilini tercih etmelidir. Yine son zamanlarda çoğunlukla e-ticaret alışverişlerinin yapılması ve bankacılık işlemleri için yine bu yazılım dilleri kullanılmaktadır. Hatta kullanıcı bilgilerinin korunması gibi durumlar için de bu yazılımlar daha karmaşık hale getirilmişlerdir.

Web Yazılım Konusunda Doğru Adres

Bütünsel bir süreç olan yazılım konusu, yüksek performans ve işlevsel sonuçlar içermelidir. Site sahibinin istediği her detay titizlikle işlenmeli, tüm veriler bilgi işlem süreçleri ile desteklenmelidir. Analizler yapılmalı ve web sitesini ziyaret edecek kullanıcılara en iyi sonuçlar verilmesi doğrultusunda ilerlenmelidir.

Dijiclick olarak, web yazılım konusunda talepte bulunan müşterilerimiz için ihtiyaçlara yönelik, özel panel sahibi çalışmalara sahip yazılım modülleri geliştirmeye devame diyoruz. Sektörün önde gelen firmalarından biri olmanız için detaylı olarak geliştirdiğimiz web tabanlı yazılımlarımız ile arama motorlarına uyumlu, yüksek oranda hit kapasitesine sahip olmanızı destekliyoruz.

Web sitesi kurulum işlemi devam ederken, sizin datalarınızı en iyi şekilde analiz ederek kodlama ve geliştirmelerimizi yapıyor, optimizasyon ve dijital strateji konularında uzman ekibimiz ile birlikte çalışıyoruz. Görsel açıdan ilgi çekicilik, mobil, tablet ve pc görünümleri gibi bir çok detayı ön planda tutarak, tüm aşamalarımızı defalara test ediyoruz. Kısacası dijiclick, web yazılım konusunda web dünyasında sizinle birlikte çözüm ortaklığına her daim hazır!

DİJİ CLİCK

Ekip üyelerimiz Pazarlama, Bilişim, Online İş ve Dijital işlerin çeşitli alanlarında sadece çok fazla bilgi ve beceriye sahip olmakla kalmıyorlar, aynı zamanda bu süre zarfında çok fazla deneyim kazandılar.

ADRES

Barbaros Mah, Ataşehir / İSTANBUL

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

  • Pazartesi-Cuma:08:30-18:00
  • Cumartesi: 08:30-13:15
  • Pazar:Kapalı

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON: 0538 200 82 85

E-MAİL: marketing@dijiclick.com